Könyv : Pálinkafőzés Ágyas pálinkák és likőr készítése

Könyv : Pálinkafőzés Ágyas pálinkák és likőr készítése

VŠETKO o tajomstvách domáceho pálenia pálenky!
VŠETKO o záhadách dobrej pálenky!
Dostupnosť:
Skladom
Model:
10210
15.18 €

VŠETKO o tajomstvách domáceho pálenia pálenky!
VŠETKO o záhadách dobrej pálenky!


Cieľom tejto knihy je oboznámiť čitateľov, ktorí sa chcú pustiť do prípravy týchto lahodných nápojov pre vlastnú zábavu a potešenie svojich priateľov s ľahko osvojiteľnými praktikami – jednoducho, jasne a s praktickými radami. Kto chcete pripraviť pálenku doma, okrem príslušných právnych predpisov musí vedieť aj to, aké druhy ovocia sú najvhodnejšie na tento účel.

Kvalitnú pálenku je možné vyrobiť iba z ovocia prvej kvality a plnej zrelosti! Starý, nesprávny názor, podľa ktorého sa na výrobu pálenky môže použiť ovocie, ktoré nespĺňa podmienky na priamu konzumáciu, dnes už nie je platný.

Kniha predstavuje metódy, pomôcky na prípravu pálenky – poučí, z akého pohára a pri akej teplote máme pálenku konzumovať, aby sme prejavili zaslúženú úctu pestovateľovi ovocia, výrobcovi nápoja, čiže všetkému, čo dúšok pálenky stelesňuje – táto kniha z tejto tematiky prezradí všetko! 

Z našej knihy si čitateľ môže osvojiť všetky teoretické znalosti, aj praktické zručnosti nevyhnutné pre domácu prípravu pálenky... 

Počet strán: 100 strán, Väzba: tvrdá väzba, Rozmer: 165×235 mm

Súvisiace produkty