Eco domáca pálenica

Eco domáca pálenica

Eco domáca pálenica je možné zakúpiť v rozmeroch 17-38-50 litrov. Pálenica s výhodnou cenou, vyrobená v Maďarsku. Kotol a chladiace zariadenie z nehrdzavejúcej ocele zabezpečuje dlhú životnosť a vysokú odolnosť proti nárazu. Trojité sendvičové vyhotovenie dna zabraňuje pripálenie kvasu. Medená kopula a parná rúra poskytujú vnikanie medených iónov do destilátu, čo je potrebné pre dobrú chuť  pálenky.Teplomer nie je súčasťou pálenice. Inštalácia teplomeru vyžaduje spajkovani, ktoré je už v cene teplomeru.  Presné meranie umožňuje ľahko oddeliť frakcie, čo pomáha produkovať vysoko kvalitné pálenky.

Dostupnosť:
Skladom
Model:
ECO01
Objem

Pálenica s výhodnou cenou, vyrobená v Maďarsku. Kotol a chladiace zariadenie z nehrdzavejúcej ocele zabezpečuje dlhú životnosť a vysokú odolnosť proti nárazu. Trojité sendvičové vyhotovenie dna zabraňuje pripálenie kvasu. Medená kopula a parná rúra poskytujú vnikanie medených iónov do destilátu, čo je potrebné pre dobrú chuť  pálenky. Vďaka minimálnemu priestoru, ľahkému ovládaniu a priaznivej cene sa odporúča hlavne pre domácich začínajúcich pálenkárov. Teplomer nie je súčasťou pálenice. Inštalácia teplomeru vyžaduje spajkovani, ktoré je už v cene teplomeru. Presné meranie umožňuje ľahko oddeliť frakcie, čo pomáha produkovať vysoko kvalitné pálenky.

Dôležité: Pre bezpečnú prevádzku sa uistite pred varením ovocného kvasu, či nie je upchatá parná rúra.  Ak počas pálenia predsa len dôjde k upchatiu rúry, kopula sa nadvihne,  para sa dostane cez otvor von, týmto sa zabránilo výbuchu. Para obsahuje veľké množstvo alkoholu, a preto môže byť horľavá. Z tohto dôvodu je dôležité, aby plameň používaný na ohrev nikdy nedosiahol stranu kotla. Ak zistíte, že kopula stúpa počas pálenia, okamžite prestaňte pálenie a pred opätovným spustením pálenia odstráňte upchatie hadice.
Štítky: 17 litrová pálenica 38 litrová pálenica 50 litrová pálenica

Súvisiace produkty